Derulator cablu electric cu lampa portabila 24 V
Toate variantele
Imagine informativa
Imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, inscriptionarea, etc.
Cod: LAD-02
Derulator cablu electric cu lampa portabila 24 V
Pret disponibil la cerere
la comanda
Specificatii generale
| Tensiune | 230 V |
| Protectie | Derulator: IP 42 Lampa portabila: IP 55 |
| Constructie | Polipropilena izolata |
| Echipat cu | Suport pivotant |
| Temperatura | -5°C ÷ +40°C |
Parametri
| Lungime [m] | 14 m (+1,5 m afara) |
| Sectiune | 2 x 1 mm2 |
| Material cablu | Cauciuc H05 RN-F |
| Greutate [kg] | 5,0 |
| A [mm] | 375,0 |
| B [mm] | 290,0 |
| C [mm] | 130,0 |



