Derulator cablu electric
Toate variantele
Imagine informativa
Imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, inscriptionarea, etc.
Cod: LED-02
Derulator cablu electric
Pret disponibil la cerere
la comanda
Specificatii generale
| Tensiune | 230 V |
| Protectie | IP 42 |
| Constructie | Polipropilena izolata |
| Echipat cu | Suport pivotant |
| Temperatura | -5°C ÷ +40°C |
Parametri
| Putere [Kw] | 2 kW - infasurat 3 kW - desfasurat |
| Lungime [m] | 17 m (+2 m afara) |
| Sectiune | 3 G x 2,5 mm2 |
| Material cablu | Cauciuc H07 RN-F |
| Greutate [kg] | 8,8 |
| A [mm] | 490,0 |
| B [mm] | 380,0 |
| C [mm] | 160,0 |



