Filtru cu pahar policarbonat si protectie pahar, G 1/4", 2200 l/min, semi-automat, seria Future
Toate variantele
Cod: FF 231
Filtru cu pahar policarbonat si protectie pahar, seria Future
Filtre realizate intr-un design modern, oferind debite excelente.
3192 €
Preturile sunt fara TVA
in stoc
Specificatii generale
| Presiune intrare | 1,5 - 16 bar |
| Domeniu temperatura | -10°C ÷ +50°C |
| Mediu | Aer comprimat, gaze neutre |
| Corp | PA66 GF60 |
| Filet conectare | Zinc turnat |
| Element filtrant | Cellpor (PE) |
| Grad filtrare | 5 μm |
| Garnitura | NBR |
| Conditii masurare debit | la P2 = 6 bar si diferenta de presiune Δp = 1 bar |
Parametri
| Filet | G 1/4" |
| Debit [l/min] | 2200 |
| Purjare | Semi-automata |
| Marime | 1 |
| A [mm] | 52 |
| B [mm] | 164 |
| C [mm] | 34 |



