Filtru regulator cu pahar policarbonat, protectie pahar si manometru, G 3/8", 0,5 - 8 bar, 4500 l/min, semi-automat, seria Future
Toate variantele
Cod: FRF 213
Filtru regulator cu pahar policarbonat si protectie pahar, include manometru, seria Future
Filtre regulatoare realizate intr-un design modern, oferind debite excelente.
Butonul regulatorului poate fi blocat.
11722 €
Preturile sunt fara TVA
in stoc
Specificatii generale
| Presiune intrare | 1,5 - 16 bar |
| Domeniu temperatura | -10°C ÷ +50°C |
| Mediu | Aer comprimat, gaze neutre |
| Corp | PA66 GF60 |
| Filet conectare | Zinc turnat |
| Element filtrant | Cellpor (PE) |
| Grad filtrare | 5 µm |
| Garnitura | NBR |
| Diafragma | NBR |
| Conditii masurare debit | la P1 = 10 bar, P2 = 6,3 bar si diferenta de presiune Δp = 1 bar |
Parametri
| Filet | G 3/8" |
| Domeniu reglare [bar] | 0,5 - 8 |
| Debit [l/min] | 4500 |
| Purjare | Semi-automata |
| Afisaj manometru [bar] | 0 - 10 |
| Marime | 2 |
| A [mm] | 63 |
| B [mm] | 257 |
| C [mm] | 110 |



