Grup preparare, 2 piese, pahar policarbonat si protectie pahar, manometru standard, G 3/8", 0,5 - 8 bar, 1750 l/min, semi-automat, seria Future
Toate variantele
Cod: FRLF 402
Grup preparare, 2 piese, pahar policarbonat si protectie pahar, manometru standard, seria Future
Grupuri preparare cu 2 piese realizate intr-un design modern oferind debite excelente.
Regulator presiune cu diafragma si ventilatie secundara, regulatorul poate fi blocat, alimentarea cu ulei se poate realiza fara a intrerupe operarea.
10930 €
Preturile sunt fara TVA
in stoc
Specificatii generale
Vezi mai multeVezi mai putine
| Presiune intrare | 1,5 - 16 bar |
| Domeniu temperatura | -10°C ÷ +50°C |
| Mediu | Aer comprimat, gaze neutre |
| Corp | PA66 GF60 |
| Filet conectare | Zinc turnat |
| Vizor | PC |
| Element filtrant | Cellpor (PE) |
| Grad filtrare | 5 μm |
| Garnitura | NBR |
| Diafragma | NBR |
| Separarea prafului | < 0,01 mg/m3 |
| Ulei | > 0,01 μm 99,999% |
| Conditii masurare debit | la P1 = 10 bar, P2 = 6,3 bar si diferenta de presiune Δp = 1 bar |
Parametri
| Filet | G 3/8" |
| Domeniu reglare [bar] | 0,5 - 8 |
| Debit [l/min] | 1750 |
| Purjare | Semi-automata |
| Afisaj manometru [bar] | 0 - 10 |
| Marime | 1 |
| A [mm] | 104 |
| B [mm] | 226 |
| C [mm] | 96 |



