Filtru cu pahar policarbonat si protectie pahar, G 1", 8000 l/min, automat, seria Future
Toate variantele
Cod: FF 2141
Filtru cu pahar policarbonat si protectie pahar, seria Future
Filtre realizate intr-un design modern, oferind debite excelente.
20552 €
Preturile sunt fara TVA
la comanda
Specificatii generale
| Presiune intrare | 1,5 - 16 bar |
| Domeniu temperatura | -10°C ÷ +50°C |
| Mediu | Aer comprimat, gaze neutre |
| Corp | PA66 GF60 |
| Filet conectare | Zinc turnat |
| Element filtrant | Cellpor (PE) |
| Grad filtrare | 5 μm |
| Garnitura | NBR |
| Conditii masurare debit | la P2 = 6 bar si diferenta de presiune Δp = 1 bar |
Parametri
| Filet | G 1" |
| Debit [l/min] | 8000 |
| Purjare | Automata |
| Marime | 3 |
| A [mm] | 85 |
| B [mm] | 264 |
| C [mm] | 58 |



